opravy podvozku

Máte pocit, že něco není s Vaším vozem v pořádku?

Slyšíte za jízdy divné zvuky?

Pak máte možná problém s podvozkem na Vašem voze – měli byste navštívit náš autoservis.

Zajišťujeme profesionální opravy podvozků pro osobní automobily všech značek.

V první řadě u kontrol podvozků vozů se provádí vizuální posouzení stavu náprav a celého podvozku.

Po vizuální kontrole je většinou dobré se s vozem svést, aby odborný automechanik přesně slyšel, co je ve voze za problém.

Po identifikování problému se stanoví postup celé opravy a také se zákazníkem zkonzultuje výše finančních prostředků, které budou na opravu potřeba.

U starších vozů je vhodné zvážit rentabilitu celé opravy a dílů, zda se investované peníze do vozidla vrátí majiteli v určitém časovém horizontu.

Pokud je již vůz pouze na ježdění do práce a zákazník ho využívá pro převoz materiálu, není potřeba kupovat originální díly, ale stačí se rozhlédnout po replikových dílech nebo na vrakovištích.

Vždy záleží na přístupu klienta, jak se k částce za případné opravy postaví.

Náš autoservis umí zajistit objednání a výměnu nových autodílů, ale také umíme sehnat nebo Vám doporučit díly z vrakovišť či kvalitní repliky.

Po odsouhlasení celkové ceny za díly a postupu oprav přichází již samotná výměna dílů podvozku a provedení geometrie kol.

V případě, že na voze objevíme další problém, ihned ho s klientem konzultujeme a hledáme nejvhodnější řešení právě pro jeho vůz a finanční možnosti.

S námi lehce odhalíte a vyřešíte problémy s vůlí na zavěšení ramen nápravy, čepů, ramen řízení, ložisek kol a v neposlední řadě také problémy v uložení hnacího agregátu a převodovky.

Váš vůz je u nás v dobrých rukou a opět Vám ho dáme do pořádku, abyste mohli bezpečně jezdit i nadále.

David Janakiev autoservis Drnholec, regionálně autoservis Mikulov